7 Nisan 2019 Pazar

Pazar müziği 🎵


Bir pazar gününün daha içinden geçmekteyiz. Bir kaç saat sonra pazartesiye geçiş yapılacak, ömrün tekerleği bir tur daha dönecek. 

Bu şarkıyı seçtim bugün. "Ben anlarım" diyor şarkı. Ah hangimiz, bizi anlayan birini istemeyiz ya da kayıtsız kalabiliriz ki... bütün tanıdıklarım bundan yakınırken -ben de dahil-, tam da şarkıdaki gibi bangır bangır "sen öyle zannet ben anlarım" diye bağıran bir ses, ilaç değil de nedir? :)

Dışardan şarkıya eşlik ediyor bülbüller. Burdan taşınırsam sanırım bu doğa seslerini çok özleyeceğim. Kurumuş lavanta yakıp tütsüledim evi, fırında çıtır çıtır pişen sardalyaların kokusunu bastırsın diye. Minik damlalar atıyor arada hava.  Nisan berekettir, yağmurdur, toprak ve çiçek kokusudur. Yağmur da, biraz bulut da kabulümdür... nasılsa güneş o kadar uzun süre bizle olacak ki, dert etmeye değmez.

İyi haftalar şimdiden...{ಠ,ಠ}
|)__) 
-”-”-8 yorum:

 1. Bülbül şakıması, lavanta kokusu, çıtır sardalya ooohhh se la vie ! Hiç fena değil be Momentos ! Anlayanımıza kadeh kaldırıyorum :) Anlaşıyoruz :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet hiç fena değil be nessuno.. yakınmak yersiz, hayat güzel.. bir de anlayan olsa di mi 😊 kalkan kadehe tokuşturuyorum ben de!

   Sil
 2. kuş lavanta sardalya oh güzel hayat yanii :) şarkıı saool :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kuş seslerini kayıt edip dinleticem blogda, inanılmaz bir şölen. Gelirsen sardalya da yaparım :)

   Sil
 3. Güzel seçki ve dinleti;Teşekkürler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Beğendiğinize sevindim.. ben teşekkür ederim.

   Sil
 4. Her zamanki gibi müzik secimin harika 😘

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Deryacığım 🤗💜🌹

   Sil

{ಠ,ಠ}
|)__)
-”-”-

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...