19 Nisan 2011 Salı

:)

 
{ಠ,ಠ}
|)__) 
 -”-”-

8 yorum:

 1. :)) kız bir de kabul etmezmiş...

  YanıtlaSil
 2. sevmiyorsa etmesin zaten ebrulim di mi ama :))) fakat bence evet der ama çıta bundan sonraki hayatları için, çıta hep yüksek olacaktır :)))

  YanıtlaSil
 3. Momentos'cum vooouw demek istiyorum böyle bir evlilik teklifi inanılmaz yaratıcı :) başta videoyı izlerken ben olsam "3 ay dünyayı mı gezdin? hem de bensiz yaşadın tüm o hayat tecrübesini, ilk kez gördüğümüz yerlerin heyecanını beraber yaşayamadık 3 ay ben bir yalanla mı yaşadım sen dil kursundasın diye" derim düşüncesindeyken sonunu mutlu bağladı arkadaş :) yine de burulurdum ben. Yeni bir yeri beraber keşfetmenin heyecanını hiçbir şeye değişmeyeceğimden :/

  YanıtlaSil
 4. :) böyle ilginç yaratıcı bir teklif için tüm gücünü harcamış delikanlı.. sırf en ilginç teklifi ben yaptım diyebilmek ve belki de evet dedirtmek için :)) sen de haklısın Giz, kimbilir nerelere gitti, belki bir daha vakit bulup da gidemeyecekleri yerlere... aklıma ne geldi bak... kız da diyecek ki; "sana cevabımı 3 ay sonra vereceğim" heheheheheh nasıl ama??? :)))))

  YanıtlaSil
 5. Hahahah harika valla canım :)) güzel hatta en güzel cevap olurdu bu :)
  sabah işte de uzuun bir muhabbeti oldu videonun, sayende ben önceden biliyordum canım :) bu shop&miles reklamıymış ve düzenleyen ajans bizim de çok yakında beraber proje yapacağımız tanıdık bir ajans çıktı. Ben de yayınladım bunun üzerine. Şahane valla :)

  YanıtlaSil
 6. aaaa demek shop&miles reklamı.. bak ben de bunu bilmiyordum :))) ne güzel yaa.. herşey hakkında haberimiz oluyor, YAŞASIN BLOG KARDEŞLİĞİ :)))

  YanıtlaSil

{ಠ,ಠ}
|)__)
-”-”-

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...