21 Aralık 2016 Çarşamba

gerçek olsa...Hayat bu kadar kolay olsa..  Yağmuru seyredip keyif alsak ama üstümüze yağmasa. Ağzımızdaki tad değişmese.. 

Sabah gözlerimizi açtığımız anda neşeli şarkılar söylesek. Bizi hiç bir şey üzmese, hatta böyle bir duyguyu bilmesek... Herkes birbirine selam verse, gülümsese. 

Hiç tanımadığım yaşlı bir kadına, annemmiş gibi sarılabilsem, o da beni bağrına bassa... tüm bunlar gerçek olsa... 

gerçek olsa..


{ಠ,ಠ}
|)__) 
-”-”-


not: Kullanılan gif Tumblr.com dan alınmıştır.

6 yorum:

 1. Merhaba Diyim sana sonra gülücük gülücük :))) En bolundan olsun Bugünün iyi geçmiştir umarım Hal hatır soralım :) Sadece bu yazıya o kadarcık gitmez bunlarda olmalı Sarılmayla bitmez Nasılsın denmeli gülmeli tebessüm etmeli tokalaşmalı :)))Sorularıma cevap verirsen çok sevinirim....

  YanıtlaSil
 2. Merhaba Mayıs Yağmuru :) evet bugünüm iyi geçti şükür.. endişe yerleşmiş bir toplumda birey olarak payıma düşeni nasipleniyorum ama senin mesajın iyi geldi.. ne güzel sarılmak, sırtını sıvazlamak birinin.. ağızlar dolusu gülmek.. :D Gece soğuk ama işte sana sıcacık cevaplarım.. kocaman sevgiler,

  YanıtlaSil
 3. Çok güzel hayalleriniz varmış... Keşke gerçek olsa

  YanıtlaSil
 4. Bir sinerji yaratmaya çalışıyorum kendimce.. arada yenik düşerek.. sonra yeniden kalkarak.. Gerçek olur mu Abdullah Özer, bilmiyorum.. belki olur..

  YanıtlaSil

{ಠ,ಠ}
|)__)
-”-”-


Dikkat Spama düşen yorumlar denetimden geçerek yayınlanacaktır.

:)

;)

:D

:(

=(

:@

:X

:O

:P

:F

:Y

:A

<3


:T

:H