18 Aralık 2011 Pazar

kalabalıklara...
Elektrik fişini prize taktığında antika büfenin yanında duran çam ağacının ışıkları yandı. Salon ruhani bir aydınlıkla harelenirken, bu ritüelin onu ne kadar mutlu ettiğini düşündü. Aslında yeni yıl falan bahaneydi. Bu mutluluk ağacını kurmanın, dallarına ışıklı, renkli oyuncaklar, süsler yerleştirmenin ve en sonunda karşısına geçip seyretmenin, herşeyi -tüm olumsuzlukları- unutturduğunu keşfettiğinden beri bunu yapıyordu.

Nüfus olarak kalabalık değildi yaşamı, buna rağmen tek başına da olsa mutlaka gerçekleştirdiği bir şeydi. Ayrıca o, ruhen ve kalben çok nüfuslu olduğunu düşünüyordu. İçinden biri sürü ses, ona bu çabası için teşekkürlerini sunuyordu her seferinde. En çok da, kendisine hediye verilmesini heyecan ve sabırsızlıkla bekleyen çocuk.  

Tebrik kartı hazırlarım düşüncesiyle o anı fotoğraf makinesine hapsetti. Daha zamanı vardı ama dayanamayıp gönderiverdi en sevdiklerine.
{ಠ,ಠ}
|)__) 
-”-”-
not: Fotoğraf objektifimden.

 

12 yorum:

 1. (¯`v´¯)
  `·.¸.·´
  ¸.·´¸.·¨) ¸.·¨kesinlikle ve tüm kalbimle sana HayalKahvem :))))

  YanıtlaSil
 2. Kalpten kalbe bir yol vardır görülmez, Gönülden gönüle yol gizli gizli:))

  YanıtlaSil
 3. Düşman hattına düşersek bir gün, işimiz kolay ;)))

  YanıtlaSil
 4. O çam sahiden hazır edildiyse, ben gelivereyim de, ağacın altına,çam sakızı hayal kahvem armağanı bir hediyecik koyuvereyim.

  Kendisine hediye verilmesini heyecan ve sabırsızlıkla bekleyen çocuk var ya hani... İşte onu sevindirmek isterim. Ayrıca o sevindi diye, inan hayat bayram olur da, bööylee uzanırım sonsuza:))Sahiden.

  YanıtlaSil
 5. İnanır mısın HayalKahvem, minicik bir hediye paketine bile gerek.. Sadece sen gelsen ve ben o ağacın yanında senin bir kare fotoğrafını alsam bana müthiş hediye olur... bir ertesi yıl o ağaca asılan süsler yanında da bu fotoğraf olur ve cidden sonsuza uzanırsın o ağaçta :))

  Not: evet sahiden kuruldu ağaç.

  YanıtlaSil
 6. Bu hafta bir sabah o ağacın altındayım Momentos. Gölgesinden hayaller kurarız, sonra o güzel hayalleri anarız:) Canımsın.

  YanıtlaSil
 7. Mıknatıslı galiba bunlar :) evet birbirlerini buluyorlar Profösör...

  YanıtlaSil
 8. Beni de yılbaşında kalben orada sayın.
  Belki cismen de bir uğrama yapabilirim. Tabii geyiklerin çektiği bir Kızak vasıtası ile.
  Yeni yılda tüm dilekleriniz gerçek olsun.

  YanıtlaSil
 9. Sevgili dostca99,
  Sen zaten buralardasın, bana uğrasana :) ne sevinirim ben ve ağacım :)

  Yeni sene dileklerini ayna tutup sana da yansıtıyorum... sağol varol :)

  YanıtlaSil

{ಠ,ಠ}
|)__)
-”-”-


Dikkat Spama düşen yorumlar denetimden geçerek yayınlanacaktır.

:)

;)

:D

:(

=(

:@

:X

:O

:P

:F

:Y

:A

<3


:T

:H